měna: CZK EUR
0 ks
0.00 Kč
Minerální náramky Náušnice Kameny vděčnosti Jiné

Minerální náramek Jadeit Hematit Perleť Křišťál

Číslo: 35
Velikost: cca 17cm, doporučujeme na zápěstí, které má cca 16 - 16,5cm
Cena: 265.00

Hematitový náramek - s matným a stříbrným hematitem, doplněný o Jadeit, bílou Perleť, matný Křišťál a rondelku se stříbrnými kamínky.

Kamínky v náramku:

Hematit: pomáhá dát tělo do rovnováhy, odstraňuje negativní energie, zvyšuje sebevědomí, přispívá soustředění a pomáhá se zbavit špatných návyků, kterých se majitel rozhodl zbavit

Křišťál: křišťál je univerzální léčivý kámen. Také má očistné a dobíjecí vlastnosti pro ostatní kamínky v náramku a zesiluje jejich účinky. Odstraňuje vše negativní a projasňuje mysl.

Perleť: je symbolem moudrosti, štěstí, proměny a čistoty. Jako amulet chrání před nehodami a neštěstím. Ve fyzické rovině podporuje uzdravovací proces duševních nemocí, posiluje intuici a nervy. Tiší bolesti, mírní horečky. Reguluje trávení a funkci sleziny. Podporuje činnost nadledvinek.

Jadeit: je kámen harmonie, míru a klidu Přináší štěstí, ochranu a dlouhý život. Stimuluje funkci nadledvinek, chrání před chřipkou. Pomáhá při nespavosti a ulevuje od migrén a bolestí hlavy. Jadeit je také považován za kámen lásky a láskyplných emocí.

Kamínky jsou navlečeny na pevném elastomeru

Kosmetika a parfémy poškozují a zkracují životnost kamínků a jejich zabarvení