měna: CZK EUR
0 ks
0.00 Kč
Minerální náramky Náušnice Kameny vděčnosti Jiné

Minerální náramek Křišťál Ametyst Morganit Achát

Číslo: 36
Velikost: cca 18cm, doporučujeme na zápěstí, které má cca 16 - 17cm
Cena: 271.00

Minerální náramek se spoustou léčivých korálků. Obsahuje zelený Morganit, matný purpurový Achát, květový, fialový a zelený Achát, Ametyst, Růženín a různé druhy Křišťálů - Angel Aura, Shadow či matný.

Křišťál - Angel aura, matný, shadow / Ametyst květový matný / Achát purpurový a zelený, Morganit, Růženín

Kamínky v náramku:

Křišťál: křišťál je univerzální léčivý kámen. Také má očistné a dobíjecí vlastnosti pro ostatní kamínky v náramku a zesiluje jejich účinky. Odstraňuje vše negativní a projasňuje mysl.

Morganit: Morganit je kámen jasného vidění, soucitu a otevřeného srdce. Pomáhá při látkové výměně, podporuje činnost štítné žlázy a plic. Tiší svalové bolesti a křeče. Motivuje nás k aktivitě a pružnosti.

Růženín: je kámen lásky, krásy a harmonie. Pomáhá při důležitých změnách, posiluje empatii a citlivost. Chrání nositele před bolestí a zklamáním. Podporuje také sebelásku, která je důležitá pro udržení zdraví.

Ametyst: je kámen očisty, pomáhá vytvářet nové pozitivní návyky, přináší životodárnou sílu, stabilitu, vnitřní klid a inspiraci. Zlepšuje spánek, pomáhá při migrénách a bolestech hlavy.

Achát: v nás prohlubuje kreativitu a fantazii. Mírní horečnatá a infekční ochoření, snižuje teplotu, je nepostradatelný při alergiích a celkově působí na utišení bolesti.

Kamínky jsou navlečeny na pevném elastomeru

Kosmetika a parfémy poškozují a zkracují životnost kamínků a jejich zabarvení