měna: CZK EUR
0 ks
0.00 Kč
Minerální náramky Náušnice Kameny vděčnosti Jiné

Minerální náramek Křišťál Achát Perleť

Číslo: 42
Velikost: cca 18cm, doporučujeme na zápěstí, které má cca 16 - 17cm
Cena: 249.00

Minerální náramek, který se skvěle hodí na léto, v barvách moře a slunce :-) Náramek je složený ze žluté Perletě a modrých Achátů, které doplňuje praskaný Křišťál

Kamínky v náramku:

Praskaný křišťál: křišťál je univerzální léčivý kámen. Také má očistné a dobíjecí vlastnosti pro ostatní kamínky v náramku a zesiluje jejich účinky. Odstraňuje vše negativní a projasňuje mysl.

Achát: v nás prohlubuje kreativitu a fantazii. Mírní horečnatá a infekční ochoření, snižuje teplotu, je nepostradatelný při alergiích a celkově působí na utišení bolesti.

Perleť: je symbolem moudrosti, štěstí, proměny a čistoty. Jako amulet chrání před nehodami a neštěstím. Ve fyzické rovině podporuje uzdravovací proces duševních nemocí, posiluje intuici a nervy. Tiší bolesti, mírní horečky. Reguluje trávení a funkci sleziny. Podporuje činnost nadledvinek.

Kamínky jsou navlečeny na pevném elastomeru Kosmetika a parfémy poškozují a zkracují životnost kamínků a jejich zabarvení

POZOR: náramek je křehký, při pádu na zem se praskaný křišťál může rozbít. Úprava praskaného křišťálu z něho dělá nádherný kamínek, který krásně lomí světlo, ale je také velmi křehký.