měna: CZK EUR
0 ks
0.00 Kč
Minerální náramky Náušnice Kameny vděčnosti Jiné

Minerální náramek Jadeid Tygří oko Sandalwood

Číslo: 59
Velikost: cca 17cm, vhodný na zápěstí cca 16cm či menší
Cena: 249.00

Další z náramků v oblíbených zemitých tónech. Je tvořen Jadeitem Gold, krásným Tygřím okem v matném provedení, a doplněn do korálky ze Sandalwood Fossil.

Kamínky v náramku:

Jadeit: je kámen harmonie, míru a klidu Přináší štěstí, ochranu a dlouhý život. Stimuluje funkci nadledvinek, chrání před chřipkou. Pomáhá při nespavosti a ulevuje od migrén a bolestí hlavy. Jadeit je také považován za kámen lásky a láskyplných emocí.

Sandalwood Fosil: čili zkamenělé santalové dřevo je známé pro své harmonizující a uklidňující účinky. Nositeli přináší klid, rovnováhu pro tělo, mysl a duši. Pomáhá při nespavosti, depresích a nevolnostech. Léčí zánět močových cest, záněty celkově a horečky. Při meditacích napomáhá hlubšímu vnímaní sebe jako celku. Santalové dřevo se také používá jako afrodiziakum, takže korálek z něho nese v sobě tuto vibraci a dodává ji nositeli.

Tygří oko: Tygří oko nás podporuje v aktivním pohledu na svět, pomáhá v koncentraci a samostatném rozhodování. Je to kámen hřejivého tepla, který dodává tělu hřejivou energii a sílu. Přináší vitalitu a energetizuje Solar plexus. Zlepšuje imunitu, zmírňuje astmatické potíže, zlepšuje funkci jater a reguluje látkovou výměnu. Léčí zrak a pomáhá v nočním vidění.

Kamínky jsou navlečeny na pevném elastomeru

Kosmetika a parfémy poškozují a zkracují životnost kamínků a jejich zabarvení